پل ارتباطی: 02145283212

سخن مدیر عامل

 

با سلام

با ادای احترام و درود بیکران به مقام والای بلند بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و احترام به خون شهیدان؛ شرکت عمران نوین توس جاودان با تکیه بر معماری ایرانی، اسلامی در سال 1386 با هدف تأمین مصالح و مواد اولیه کلیه پروژه های زیر مجموعه خود؛ بنیان گذاری گردید. باتوجه به سیاستهای شرکت و قرار گرفتن در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، مسكن انسان‌ها نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند.
اگر امروز از نام شرکت عمران نوین توس جاودان بعنوان نماد بلند مرتبه‌سازي، اعتماد و استحكام ياد مي‌‌شود و اگر خلاقيت در ساخت را مزيت كليدي خود مي‌دانيم، به پشتوانه بيش از یک دهه تجربه و پيشتازي در صنعت ساختمان است. ياوري يكتاي يگانه و تلاش جمعي مديران و كاركنان خانواده بزرگ شرکت مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند.
بي‌شك حفظ ره‌آوردهاي گذشته و همسوئي با تحولات و چالش‌هاي پيش‌رو نيازمند نگرشي جامع به تمامي عوامل پيش‌برنده، ارتقاء مستمر كمي و كيفي محصولات، بهره‌گيري از دانش و فناوري‌هاي نوين و تلاش مضاعف تمامي همكاران و پرسنل شركت است.
امروز شركت عمران نوین گامي نوين را در عرصه كسب وكار خويش آغاز كرده است. ارتقاء كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين نموده است. حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم شركت از بازار مسكن و ساخت و ساز، از برنامه‌هاي شركت براي تحقق اهداف استراتژيك است. اين شركت همكاري با مراكز علمي و تحقيقاتي، بهره گيري از دانش و تجارب نيروي انساني كارآمد و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را آيينه‌اي جهت بازتاب توانمندي‌هاي خود مي‌داند.
اميد است با اتكال به خداوند سبحان و همراهي و پشتكار تمامي كاركنان سخت‌كوش و حمايت‌هاي سهامداران، نقش موثرتري را در اعتلاي بخش ساختمان در ميهن عزيزمان برعهده گيريم.

 موفق و پیروز باشید - علی اصغر فخرایی

دی ان ان